UMAKOV Schodisko SEGMENT NS270 sada V 3040-2740mm

TOP 8 v kategórii Schodiská

UMAKOV Schodisko SEGMENT NS270 sada V 3040-2740mm

Schodisko SEGMENT NS270 sada V 3040-2740mm UMAKOV Materiál: Oceľ, Povrchová úprava: Natural. Schodisko SEGMENT NS270 sada V 3040-2740mm UMAKOV...
1 327,97 €
Do 3 dní
Doporučená ponuka umakov.sk

Do 3 dní • 1 variant97 % • 1 491 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v umakov.sk

• dobré a variabilné riešenie, privítal by som povrchovú úpravu, nenašiel som ju v ponuke e-shopu

Kvalitný produkt, dobré a variabilné riešenie schopné vyriešiť aj viac krát zalomené schodište, privítal by som povrchovú úpravu, nenašiel som ju v ponuke e-shopu. Špekulovať s vymýšľaním vlastnej na kolene vyrobenej konštrukcie schodišťa nemá zmysel. Produkt splnil až prekročil moje očakávania.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v umakov.sk